Haber

Betturkey

Betturkey sitesinden kazançları geri almak istiyor iseniz, işlem yapacağınız zaman dilimleri, 7/24 olarak belirlenmiştir. Para çekme işlemlerini 7 gün, 24 saat boyunca yapabilirsiniz. Ancak burada parantez açılması gereken bir konu vardır. Eğer EFT seçeneğini tercih ediyor iseniz, Betturkey markasından kaynaklanmayan bir gerekçeye istinaden, 17:00 saatine kadar para çekme talimatını vermiş olmanız gerekecektir. Bu Betturkey markası tarafından gündeme getirilmiş bir uygulama değildir. Türkiye’de çalışan bankaların EFT anlayışını temsil etmektedir. Betturkey giriş sonrasında ödeme sorunu söz konusu değildir.

Betturkey Ödemelerde Belge Sorunu

Betturkey giriş ödeme işlemleri konusunda, gerçekten sorunsuz hizmet vermektedir. Her ne kadar kısıtlı imkanlar ile çalışıyor olsa da, Betturkey ödeme sorunları şeklinde bir olumsuzluk yoktur.

 Belge sorunu da kullanıcılar tarafından gündeme getirilmiş olup, hesap doğrulama işlemleri kapsamında, marka tarafından üyelerden güvenlik tedbiri amacı olarak, belge istenmesi elbette ki söz konusu olacaktır.

Bu uygulama, Türkiye piyasasında sadece Betturkey sitesi tarafından değil, güvenlik amacıyla bütün yabancı bahis siteleri tarafından da yapılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu