Ekonomi

Otokar, İtalya’dan 34,2 milyon euro’luk sipariş aldı

Şirketten yapılan açıklamaya göre teslimatların 2023’ün ikinci yarısında başlaması ve partiler halinde 2024’ün ilk yarısında tamamlanması planlanıyor.

Siparişlerin 58 adedi İtalya’nın Toskana bölgesine teslim edilecek. İtalya’nın Tiren Denizi kıyı bölgesindeki tüm taşımacılığı üstlenen lider taşımacılık operatörü Autolinee Toscane’nin filosunda 28 adet orta boy Doruk ve 30 adet doğalgazlı Şehir içi otobüs hizmet verecek.

İtalya’nın güney bölgesi Puglia’ya 90 adet doğalgazlı Kent otobüsü ihraç edilecek.

Araçlar, Puglia Bölgesi Ulaştırma Departmanı (Regione Puglia Dipartimento Mobilita) bünyesinde yolcu taşımacılığı hizmeti verecek.

Otokar’ın onbinlerce aracı Avrupa başta olmak üzere dünyanın 50’den fazla ülkesinde hizmet veriyor. Otokar’ın 10,8 metre uzunluğundaki doğal gazlı Kent CNG otobüsleri, çağdaş iç ve dış görünümü, çevreci motoru, alçak zemin girişi, yüksek yolcu kapasitesi, üstün yol tutuşu ve güçlü kliması ile dikkat çekiyor.

ABS, ASR, disk frenler ve kapılarda anti-jamming sistemi ile maksimum güvenlik sunan araç, toplu taşımada da üst düzeyde konfor vadediyor.

Otokar’ın kullanıcı beklentileri doğrultusunda ürettiği ve yurt dışında Vectio adıyla satışa sunduğu 9 metrelik orta boy Doruk otobüsler, modern iç ve dış görüntüsü, güçlü motoru, yol tutuşu ve üstün çekiş performansının yanı sıra düşük performansıyla da dikkat çekiyor. işletme maliyetleri.

Doruk otobüsleri, geniş ve geniş camları, ferah iç hacmi ve standart kliması ile yolcularına konforlu ve keyifli bir yolculuk sunuyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu