Yaşam

Otelin Açık Büfesinde Görmeye Çok Alışık Olduğumuz 9 Çeşit

Otel büfeleri genellikle gezginler için vazgeçilmez bir ziyafet mekanıdır. Yüzlerce farklı yiyecek ve içecek seçeneği sunan bu büfeler, tüm dünyada gezginlerin gözdesi haline geldi. Ancak otellerin açık büfeleri sadece yemekleriyle değil, misafirleri ile de ilgi görmektedir. Kimisi kahvaltı keyfi için tercih ederken kimisi öğle veya akşam yemeği için geliyor. Peki otel açık büfelerinde ne türlerle karşılaşıyoruz?

1. Tartan Gıda Yapanlar

Bu tip misafirler büfede sunulan her yemeği inceler ve tadına bakarlar. Yemekleri karşılaştırmak ve hangi yemeğin daha lezzetli olduğuna karar vermek için uzun süreler harcayabilirler.

2. Selfie Alanlar

Bu tipler, otel büfesinin görüntüsünü yakalamak için kendi fotoğraflarını çekerler. Yemek yemek yerine paylaşmak için fotoğraf çekiyorlar.

3. Erkenci Kuşlar

Bu tipler, büfe açıldığında hemen oraya varan ve tüm yiyecekleri önce alan tiplerdir. Bu nedenle diğer misafirlerin bazı yemekleri kaçırmasına neden olabilirler.

4. Sadece Tatlı Yiyenler

Bu tip misafirler sadece otel büfesinde tatlı tüketen kişilerdir. Hatta kahvaltıda tatlı tercihleri ​​bile olabilir.

5. Yalnız Gezginler

Bu tipler otel büfelerinde tek başına yemek yiyen insanlardır. Bu durumda kitap okuyabilirler veya bir manzara seyredebilirler.

6. Plaka Doldurucular

Bu tipler büfeden çok fazla yiyecek alırlar ve tabaklarını tekrar tekrar doldururlar. Bu davranış aynı zamanda diğer konukların yiyecek almasını da kısıtlayabilir.

7. Sadece Kahve İçenler

Bunlar otelin büfesine sadece kahve içmek için gelen kişilerdir. Kahvelerini alıp manzaranın tadını çıkarabilirler.

8. Sağlıklı Beslenin

Bu tür misafirler, otel büfesinde sağlıklı yiyecekleri seçen kişilerdir. Salata, sebze ve meyve gibi yiyecekleri tercih ederler.

9. Yemeği Odaya Getirenler

Otel büfesinde yemeklerini alan ve odalarına götüren kişilerdir. Bu davranışlar bazen büfede yemek bitmesine neden olabiliyor.

kayapinar-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu